Keelevalik:
­ ­ ­ ­ ­
Tulge partneriks
7820 937 rehpol@rehpol.ee
 • REHPOLi puit-ja puitalumiinium aknad

  Turvaline nõudlikule maitsele suunatud aken. Võimalik saada aknaid erinevates värvides.

  On valmistatud 3-kihilisest liimpuidust, mis tagab puidu stabiilsuse...

  Loe edasi

 • REHPOL plastaknad (PVC)

  RehPol müüb aknad mis mille valmistamisel kasutatavad materjalid on kõrgkvaliteetsed, Euroopa suurtootjate sertifitseeritud tooted.

  Majanduslikult soodsad lahendused tuntud headuses...

  Loe edasi

 

REHPOL AS on 1994. aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mille Võrus asuv tehas toodab kvaliteetsetest PVC profiilidest plastaknaid ja -uksi ning valmistab, müüb ja paigaldab ka puit- ja puitalumiiniumaknaid.

2009. aastal valmistas ja paigaldas AS REHPOL aknad ja uksed esimesele sertifitseeritud passiivmajale kogu Baltikumis. Valga lasteaia Kaseke aknad ja välisuksed toodeti energiaefektiivsest PVC profiilist ning nende soojajuhtivustegur Uw vastab täielikult passiivmaja standardile. REHPOL AS on teinud mitmeid erilahendustega projekte, tuntumatest näiteks ümmargused aknad Tallinna Teletornile ja poolkaaraknad Lasnamäe Jumalaema Kirikule.

rehpol office

 

Kuna REHPOL AS on ettevõtte, mis toodab universaalselt nii puidust kui ka plastist aknaid ja uksi, on ettevõte hästi kursis inimeste kahtluste ja valikutega. Kuigi Eesti inimene kipub eelistama traditsioonilisi puidust aknaid ja uksi, tasub kindlasti neid võrrelda tehniliselt väga heal tasemel PVC-avatäidetega. Tänapäevased puitimitatsiooniga plastuksed ja –aknad näevad välja nii tõetruud, et sageli ei saa klient silmaga vaadates arugi, mis materjalist aknad ja uksed tegelikult on.

Miks eelistada plastaknaid? Esiteks tehnoloogiliste omaduste ning teiseks hinna pärast: plastakna puhul võetakse profiil, lõigatakse, keevitatakse, sulustatakse ja klaasitakse. Puitaknad on kapriissemad, pikaajalisemaid protsesse ning rohkem tööd nõudvamad: lõikamine, tappimine, freesimine, pressimine, immutamine, kuivatamine, lihvimine, kruntimine, kuivatamine, lihvimine, värvimine, kuivatamine, sulustamine ja klaasimine.

Täna arendab REHPOL AS tugevalt ekspordisuunda. Ettevõtte 30 töötajat toodavad konkurentsivõimelisi aknaid ja uksi nii Skandaavia kui ka Euroopa ehitusfirmadele ning edasimüüjatele.

AS REHPOL ootab teid oma esindustes Tallinnas ja Võru tehases.