Keelevalik:
­ ­ ­ ­ ­
Tulge partneriks
600 3737 rehpol@rehpol.ee
 • REHPOLi puit-ja puitalumiinium aknad

  Turvaline nõudlikule maitsele suunatud aken. Võimalik saada aknaid erinevates värvides.

  On valmistatud 3-kihilisest liimpuidust, mis tagab puidu stabiilsuse...

  Loe edasi

 • REHPOL plastaknad (PVC)

  RehPol müüb aknad mis mille valmistamisel kasutatavad materjalid on kõrgkvaliteetsed, Euroopa suurtootjate sertifitseeritud tooted.

  Majanduslikult soodsad lahendused tuntud headuses...

  Loe edasi

Tere tulemast!


Me teame, millistest materjalidest ning kuidas on tehtud meie aknad ja uksed.
Me aitame oma klientidel leida avade täiteks parima lahenduse.
Me teeme parima kvaliteediga tooted kättesaadavaks kõigile.

AS REHPOL on 1994. aastal loodud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis toodab Võrus asuvas tehases kvaliteetsetest PVC profiilidest valmistatud plastaknaid ja -uksi ning puit- ja puitalumiiniumaknad. 2009. aastal valmistas ja paigaldas AS REHPOL aknad ja uksed esimesele sertifitseeritud passiivmajale kogu Baltikumis. Valga lasteaia Kaseke aknad ja välisuksed toodeti energiaefektiivsest PVC profiilist ning nende soojajuhtivustegur Uw vastab täielikult passiivmaja standardile.

Kui olete huvitatud meie toodetest ja teenustest, tahate lähemalt tutvuda AS-i REHPOL referentsidega või soovite saada hinnapakkumist, võtke julgelt ühendust meie klienditeenindajatega!

 


Uudised

 • 10.06.2016

  RehPol AS osaleb 18.- 19. juunil Maarahva laadal Vastseliinas.

  Juba 22. korda toimuv Maarahva laat toob Vastseliina traditsiooniliselt kokku paljud ettevõtted, kes soovivad tuua oma tooted ja teenused külastajatele lähemale ning ka kaupmehed nii siit kui...

  Edasi...
 • 02.05.2016

  RehPoli tooted said tunnustuse

  RehPol AS on tunnustatud tuntud Rootsi assotsiatsiooni Byggvarubedömmingen (BVB) poolt. BVB abil hinnatakse kindlate kriteeriumite põhjal toodete sisu ja tootmisprotsesse.

  Kõik BVB...

  Edasi...
 • 25.02.2016

  Aasta 2015 ettevõte – AS RehPol

  1994. aastal asutatud AS RehPol on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mille Võrus asuv tehas toodab kvaliteetsetest PVC-profiilidest plastaknaid ja –uksi ning valmistab, müüb ja paigaldab...

  Edasi...

Fotod