Keelevalik:
­ ­ ­ ­ ­
Tulge partneriks

Iluliistud akendele

Klaaspaketi mõlema klaasi välispinnale paigaldatavate puidust või PVCst iluliistude abil saab kerge vaevaga jagada klaasi visuaalselt eraldi väiksemateks osadeks. 28 ja 45 mm laiusega iluliiste saab tellida vastavalt aknale nii valgeid, värvilisi kui ka puiduimitatsiooniga. Liistud on osa aknakonstruktsioonist ning reeglina valmistatud aknaga sama värvitooni.

iluliistud paketisKLAASPAKETI SISENE ILULIIST- alumiiniumist iluliistude laiused ja värvitoonid:

- 18mm, värv: valge

- 26mm, 1 värviline või puiduimitatsiooniga: valge, RAL 8014, RAL 8012, RAL 8016, RAL 8017, RAL 7038, mahagon, eiche hell, eiche mittel, mooreiche, golden oak, bergkiefer, douglasie

- 26mm 2 värviline või puiduimitatsiooniga: kuldne tamm/valge, eiche hell/valge, valge/pruun, mahagon/valge, eiche mittel/valge, mooreiche/valge, bergkiefer/valge

 

 

 

 

iluliistud paketileKLAASPAKETI VÄLISPINNALE KINNITATAV ILULIIST – kinnitatakse klaaspaketi mõlema klaasi välispinnale. Saab valida erinevaid kujundeid ja värvusi (vastavalt akna värvuselevõi toonile). Iluliiste on laiustega 28 ja 45 mm.

 

 

 

 

 

 

 

  

iluliistud jaotava prossigaKLAASPAKETI JAOTAVA PROSSPULGAGA -  see on akna konstruktsiooni element ja on valmistatud samast materjalist ja samat värvi. See jagab klaasi eraldi, väiksemateks osadeks. Seda kasutatakse näiteks rõduukse poolitamisel. Kasutatakse erinevaid laiusi, sõltuvalt akna profiilist. 

 

 

 

 

 

Küsi pakkumist »