Keelevalik:
­ ­ ­ ­ ­
Tulge partneriks

Optimum Aknad | Comfort Aknad | Ultra Aknad

PVC AKNAD

PVC aknad on kindel valik inimesele, kes soovib kasutajasõbralikke, kergesti hooldatavaid, ilmastikukindlaid ning tasukohase hinnaga aknaid. Tänapäevased lahendused võimaldavad toota PVC aknaid, mis on vastavad passiivmajade tingimustele. PVC plastaknad sobivad näiteks eriti niisketesse ja keemiliselt agressiivsetesse ruumidesse. Plastaknad kaitsevad väga tõhusalt soojakadude ja müra eest. PVC akende tootmine on ökonoomne ning kiirem kui puitakende puhul. Ökoloogiliselt ohutuid plastaknaid on võimalik tellida erinevates värvitoonides, puitimitatsiooni või mõne muu meeldiva disainiga. Plastakende eluiga on pikk, need on kergesti hooldatavad ning neid aknaid on mugav käsitleda.

PUITAKNAD

Puitaken on turvaline valik nõudlikule maitsele. Puitaknaid on võimalik saada suures valikus. Aknaid on saadaval erinevates värvides ja erikujulistena. Kolmekihiline liimpuidust raam muudab aknad stabiilseks. Ökoloogiliselt puhtast materjalist valmistatud puitaken hoiab sooja, on kergesti hooldatav. Puitaknaid on ka lihtne paigaldada. Puitaknad on tehtud kõrgkvaliteedilisest matejalist, mis muudab aknad ka veekindlaks. Naturaalse puidu ilu tagab aga esteetilise naudingu. Puitaken on samuti vastupidav erinevatele ilmastikujõududele ning säilitab hubase õhkkonda teie kodus.

PUIT-ALUMIINIUMAKNAD

Pikaealine ja kergesti hooldatav alumiinium on suurepärane materjal uste ja akende katmiseks, kuna see ei korrodeeru ja seda on lihtne töödelda. Puit-alumiiniumaknad kaetakse väljastpoolt täielikult kauakestvate alumiiniumprofiilidega, mida saab värvida soovitud tooni. Nii saab akna, mis on väljastpoolt hooldusvaba ning seestpoolt paitab silma naturaalne puit. Puit-alumiinimuaknaid on lihtne hooldada ning paigaldada, silmapaistev valik värvide ja kujude osas annab aga võimaluse valida sobiv aken, mis teeb teie kodu veelgi hubasemaks ja soojemaks.

 

Küsi pakkumist »

Optimum Puit aknad

Elegantsed Optimum Puit seeriast aknad sobivad ka kõige nõudlikumale kliendile. Aknad pakuvad lisaks soojuspidavusele ka silmapaistvat disaini. Mitmekülgsed vormid ja värvid annavad võimalusi kasutada Optimum Puit aknaid mitmesugusteks arhitektuurilisteks lahendusteks. Puitakende valmistamise tehnoloogia lubab valmistada väga erineva kuju, konfiguratsiooniga ja värvivalikuga aknaid, mis...
Vaata rohkem »

Optimum Alu aknad

Optimum Alu on puitalumiinium aken, mis on tehtud puidust, väljaspoolt aga kaetud alumiiniumiga. Puitalumiiniumaknad on väga kergesti puhastatavast ja hooldatavast materjalist. Alumiinium on ka väga pikaealine ning peab vastu kõikidele ilmastikumõjudele. Aknad on saleda disainiga, neid saab värvida soovitud tooni. Hooldusvabad puitalumiinium aknad on suurepärane valik iga pere jaoks. 
Vaata rohkem »

Comfort PVC aknad

Comfort PVC aknad on ideaalne valik energiasäästlike majade ehitusel. Plastaknad sobivad ka renoveeritavate majade energiasäästlikkuse tõstmiseks. Comfort PVC on mitmekülgne sobides nii plastakende kui ka rõduuste valmistamiseks. Profiilide vormi, värvi ja disainraamide rohkus pakub piiramatult põnevaid võimalusi luua aknast enamat kui lihtsalt avatäide.
Vaata rohkem »

Comfort Puit aknad

Comfort Puit seeriast aknad on ideaalne valik nende jaoks, kes hindavad elegantsust ja materjalide ehtsust. Puitaknad on valmistatud ainult kõige kvaliteetsemast puidust. Comfort Puit seeriast puitaknad on kaitstud kahjulikest ilmastikumõjudest ning hoiavad soojust. Puitakende disain on sobilik ka kõige nõudlikumale silmale. Mitmekülgsed vormid ja värvid annavad võimalusi kasutada...
Vaata rohkem »

Comfort Alu aknad

Comfort Alu on puitalumiinium aken, mis on tehtud puidust, väljaspoolt aga kaetud alumiiniumiga. Puitalumiiniumaknad on väga kergesti puhastatavast ja hooldatatavast materjalist. Alumiinium on ka väga pikaealine ning alumiiniumiga kaetud aknad peavad vastu kõikidele ilmastikumõjudele. Aken on saleda disainiga. Aknad on värvitavad ka soovitud tooni. Hooldusvaba Comfort Alu seerisast...
Vaata rohkem »

Comfort Nordic PVC aknad

Comfort Nordic PVC on väljapoole avanev 120 mm-süsteem traditsioonilises Skandinaavia stiilis aken. Comfort Nordic PVC aknad on loodud Skandiaavia turu jaoks piirkondlikku eripära arvestades. Kitsa joonega ja tasapinnalise välisküljega aknal on tänu alumiinium katele suured kujundusvõimalused.
Vaata rohkem »

Ultra PVC aknad

Ultra PVC on REHPOL AS-i toodete lipulaev, mis võimaldab luua eriti soojapidavaid aknaid ja parimat helikindlust. Ultra PVC akende abil saavutate ruumi sisekliima, mida alati soovinud olete.  
Vaata rohkem »